I po čtyřicítce má co ukázat. Trojnásobná mamina Eva Herzigová vystrčila dlouhatánské štíhlé nohy a manžel jí udělal ve vlnách gynekologickou prohlídku.

 Celebrity 
30. července 2014 10:19 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Eva Herzigová je štíhlá jako proutek Foto: Twitter
Není divu, že jakmile někde česká topmodelka Eva Herzigová poodhalí nožku, jsou z ní všichni paf! Co teprve když řádí na pláži jen v plavkách, v nichž vypadá i po čtyřicítce a třech dětech stále skvěle. Eva se se svojí pětičlennou rodinkou vydala na Sardinii a z fotografií je patrné, že i po osmi letech manželství mezi ní a turínským podnikatelem Gregoriem Marsiajem stále panuje zdravá vášeň.

Z jednoduchých černých plavek se špagetovými ramínky vykukovaly Herzigové dlouhatánské nohy, které jí dopomohly k celosvětové slávě. Bez kousku make-upu a s vlasy pocuchanými do neforemného drdolu má stále co ukazovat a přitom nejmladšího syna Edwarda porodila teprve loni v dubnu.

Rodačka z Litvínova byla jednou z modelek, které objevila Milada Karasová a vyslala je do světa. Tehdy vycestovala do Paříže s dalšími známými tvářemi jako Simona Krainová, s níž jsou dodnes kamarádky nebo Tereza Maxová. Hodně se prosadila především díky reklamě na spodní prádlo.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Menstruační houba jako alternativa k tamponům. Je čistě přírodní, použít lze opakovaně a můžete se s...

Tech

Takzvaný projekt Manhattan byl vyvrcholením snahy Američanů o sestrojení a použití jaderné bomby. Na konci...