Problémy se synem se neblaze odrazily na zdravotním stavu oblíbeného moderátora. Uvidime ještě někdy Přemka Podlahu na obrazovce?

 Celebrity 
08. července 2014 06:41 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Pro televizi pracuje Přemek Podlaha od roku 1962 Foto: Facebook
Co způsobilo náhlý kolaps Přemka Podlahy? Ze dne na den zmizel z televizní obrazovky a je ve hvězdách, jestli se k moderátorské práci ještě vůbec vrátí. Po dlouhá léta byl Podlaha pod obrovským tlakem a neustálé stresy a hlavně velké starosti se synem se neblaze podepsaly na jeho podlomeném zdraví.

Za poslední rok musel být dvakrát hospitalizován v nemocnici a naposledy v péči lékařů zůstal celé tři neděle. Jeho největším problémem je v současné době srdce. A to doslova a do písmene. Podlaha se nikdy netajil tím, jakou bolest mu způsobují velmi špatné vztahy s jeho vlastním synem. Pokud mají nějaký vzájemný kontakt, funguje moderátor prý pouze jako finanční záložna.

Podlahův syn Pavel se s otcem již léta nevídá. Po vlastním neúspěšném podnikání propadl závislosti na automatech a dostal se do velkých finančních problémů. Z těch mu sice populární zahrádkář pomohl, ale půjčka problémy nezmírnila. Syn o otce nejeví zájem a jak je vidět ani moderátorova vážná nemoc na jejich mizerných vztazích nic nezměnila.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Snažíte se jíst zdravě, cvičíte, ale váha ukazuje stále stejně nebo více? Vyvarujte se častým chybám a...

Dům a zahrada

Vyrobte si doma nemrznoucí směs do ostřikovačů. Trvá to jen pár minut a ušetříte spoustu peněz