Langmajer má doma málo vzrušení. Vydal se hledat adrenalin jinam a dopadl jak sedláci u Chlumce.

 Celebrity 
07. června 2014 11:04 / Jitka Jahodová
  0
📷
5 fotografií v galerii
Lukáš Langmajer se vydal závodit Foto: inoXcar Exclusive
Trmácel se s rodinou skoro přes celou republiku, ale žádná sláva se nekonala. Herec Lukáš Langmajer zavítal do moravských Slušovic, aby se zúčastnil již 22. ročníku Rally Sprint Kopná. Na startu mu drželi všichni palce, ale nepřála mu technika. Nepřejel svým vozem ani startovní čáru. „Nedá se nic dělat. Samozřejmě jsem byl smutný, těšil jsem se na závodění,” řekl zklamaně Langmajer.

Tak se alespoň okamžitě běžel převléknout, vzal do náruče syna Mikuláše a fandil šikovnějším a zkušenějším. „Viděl jsem několik průjezdů Tomáše Kostky, který nakonec závod vyhrál, a to byla nádhera,” dodal herec nadšeně. Máme se ovšem na co těšit i do budoucna, slíbil, že s rally rozhodně nekončí. „Kdo si ten adrenalin v autě aspoň jednou v životě zkusil, dá mi určitě za pravdu. Neumím si představit, čím bych si tohle vzrušení mohl kompenzovat nebo nahradit,” dodal Lukáš.

Naopak závodní vzrušení absolutně ignoroval jeho syn. Herec ho ”zaparkoval” v kočárku do servisní zóny, kam přijížděla velmi hlučná VRC a malý Mikuláš si v klídku na dvě hodinky zdřímnul. „Řev motorů mu vůbec nevadil. Věřím, že právě on je budoucností českého rally a stane se mistrem tak v roce 2034.” Budeme se těšit.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Přítel Olivie Newton-John zmizel a nikdo si toho nevšiml. Dodnes jde o jednu z největších záhad

Styl

Tasemnice liščí představuje pro člověka reálná rizika. Hlavně pro lidi, kteří konzumují neošetřené...

Tech

Aerocon bude dvakrát větší než superjumbo a bude to létající hotel pro tři tisíce pasažérů. Létat...