Český spisovatel osahával ňadra známé moderátorky!

 Celebrity 
12. května 2014 06:30 / Jitka Jahodová
  0
📷
2 fotografie v galerii
Svlíkala se Evička, od ní se to už očekává Foto: Lenka Hatašová
Eva Decastelo se nedávno nechala s manželem trochu lechtivě nafotit. Jednalo se o první snímky, které s drobnou českou moderátorkou o pět let starší partner René fotil. Kromě svatebních do této doby žádné neměli.

Evička se na nich přitom ukázala jen v džínách, zatímco manžela nechala fotografka Lenka Hatašová oblečeného. „Mělo to působit hezky a vypovídat o našem citu. Zároveň to bylo intimní. No a je poměrně logické, že jelikož můj manžel je solidní novinář a spisovatel, že svlíkat se budu já,” vysvětlila Decastelo vipstory.cz. Od ní se to prý očekává.

Moderátorka nedávno výrazně shodila na svou nejnižší váhu a opravdu jí to sekne. A přestože poměrná část prsou zůstala na fotkách skryta, Eva je známá tím, že si klidně vyrazí naostro bez podprsenky. „Manžel nežárlí, jen tak zdravě a já taky nežárlím. Tím jak jsem mu absolutně věrná a strašně zamilovaná do něj, věřím mu. Je hloupý to říct, ale stoprocentně mu věřím. Tak moc ho miluju, že mu to stačí a neodejde mi s žádnou krásnou dvacetiletou asistentkou.”
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum