Nádherná herečka si s kaloriemi hlavu neláme. Klidně se totiž cpe čokoládou a v šatníku má velikost S.

 Celebrity 
12. května 2014 05:14 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Blake Lively se na Met Gala zařadila mezi nejlépe oblečené celebrity Foto: Twitter
Příroda umí být někdy krutě nespravedlivá. Zatímco některé z nás přiberou dvě kila jen při pohledu na dort, jiné si dopřávají cukru na tuny a z jejich těla se kalorie nadpozemskou záhadou odpaří. Herečka Blake Lively, která zazářila jako oslňující Serena v seriálu Gossip Girl je oslňující i ve skutečnosti.

Nesměla tedy chybět na newyorském Met Gala, které je nejvíce snobskou a drahou konanou událostí. Za lístek jste dali v přepočtu asi půl mega a to ještě neznamenalo, že se mezi našlehanou smetánku dostanete. Například Madonnu prý vyhodili, protože byla moc odhalená. Ale zpět ke krásné blonďaté herečce, která se pravidelně stává tváří značky Gucci. „Ráda vařím z čerstvých surovin, potom je jednodušší vařit zdravě. Jak už jsem jednou řekla – nenávidím posilovnu, ale miluji čokoládu,” svěřila se Lively. A právě kvůli sladkému dezertu dokonce vynechala after párty pompézního Gala. Místo toho se v zákulisí ládovala zmrzlinovým pohárem s čokoládou a burákovým máslem.

„Samozřejmě jsem si musela najít nějaké činnosti, u nichž se hýbu. Tančím, jezdím na výlety na kole nebo ráda cvičím v přírodě.”
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum