Iveta Bartošová dala Rychtářovi k narozeninám svoji smrt... Proč si vybrala právě den jeho narozenin?

 Celebrity 
29. dubna 2014 15:06 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Co se jí v posledních vteřinách odehrávalo v hlavě?! Foto: Facebook
Českým mediálním světem právě oblétá rychlostí blesku zpráva, ze které běhá mráz po zádech. Zpěvačka Iveta Bartošová dnes spáchala sebevraždu skokem pod jedoucí vlak. Její manžel Josef Rychtář potvrdil smutnou zprávu, že ona mrtvá žena z Uhříněvsi je opravdu tragicky zemřelá Iveta.

Skutečnost se stává o to mrazivější, když vezmeme v úvahu fakt, že právě DNES Rychtář slaví narozeniny! Chtěla tím snad Bartošová něco naznačit...? Asi nikdo se nemůžeme vžít do její kůže. Do kůže ženy, která je tak na pokraji sil, že uvažuje o smrti. Ale byli byste schopni milovanou osobu opustit právě v den, kdy slaví svůj příchod na svět? Jen těžko se dá něco takového představit. Josef Rychtář teď bude mít tento den bezpochyby spojený s noční můrou jménem sebevražda, místo aby se radoval.

V údajném dopisu na rozloučenou Iveta píše: „Budu na tebe vzpomínat odjinud.” Jednalo se snad o vzkaz pro jejího syna Artura? Proč se však svému muži postarala o dárek, na jaký do smrti nezapomene, je otázka, na jakou nikdo nezná odpověď... Nabízí se samozřejmě i hypotéza, že tento den si Iveta pro svůj tragický čin vybrala záměrně a chtěla tím dát najevo, že v manželství navzdory Rychtářovým tvrzením není spokojená. Tyhle věci už se ale nikdy nedozvíme. Zůstane jen smutný příběh s ještě smutnějším koncem.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Tipy na vánoční dárky

Dům a zahrada

Kreativní a praktické. Jak dodat interiéru originální vzhled pomocí polykarbonátových desek a plexiskla?