Šinkorová si jde tvrdě za svým. V lacláčích a s kladivem.

 Celebrity 
30. dubna 2014 06:00 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Daniela chtěla roli Donny a taky ji dostala! Foto: Facebook D. Šinkorové
Nová moderátorka VIP zpráv Daniela Šinkorová už má za sebou mnoho muzikálů samých zvučných jmen, jako jsou Pomáda, Vlasy, Kočky, Chicago a tak bychom mohli pokračovat do nekonečna. Když se proto vyhlásil konkurz na muzikál Mamma Mia, nemohla na něm chybět. „Táhla mě k tomu hudba Abby a role Donny, protože naprosto beze zbytku obdivuju herectví paní Meryl Streep, která ji ve filmu zahrála, zazpívala i zatančila úžasně. Je to role, o kterou má podle mě zájem každá ženská, co kdy studovala muzikál,” vysvětlila vipstory.cz nadšená Šinkorová, jenž v tom vidí opravdu hodně příležitostí.

Že si jde pro tu jednu konkrétní roli ukázala už na konkurzu, kam dorazila oblečená v lacláčích a s kladívkem v ruce, což je kostým Donny. V podstatě hrála už od samého začátku a všem ukázala, že si jde za svým. A píle se vyplatila, vytouženou roli nakonec opravdu získala.

Bohužel takové pracovní nasazení s sebou nese i negativa. Například žádný volný čas. „Dovolenou bohužel mám naplánovanou, protože jsem vyhrála ještě jeden konkurz na slavný muzikál Addams Family, takže mám léto krásně naplněné prací. Celý srpen a září budu zkoušet,” dodala Daniela.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít