Ondřej Ruml je svatoušek. Kubánská milenka si ho omotala kolem prstu!

 Celebrity 
27. března 2014 15:15 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Jednu sklenku ano, ale až po práci a pak šupem domů! Foto: Archiv
Co se to stalo se zpěvákem s medovým hlasem, že začal sekat latinu? Ondřej Ruml, dříve známý jako finalista pěvecké soutěže X Factor, rád navštěvoval večírky a bohémsky se oddával pití alkoholu. Dne je z něho slušňák, který vysedávání se sklenkou v ruce vyměnil za domácí pohodu. Že by v tom měla prsty jeho exotická Kubánka Doris? S čokoládovou kráskou sdílí jeden domov už nějaký ten měsíc a do teď se žádná změna nekonala.

Samotnou vodou se Ondra ”posilňoval” také před sólovým koncertem a přineslo to ovoce. Zpíval songy jak z vlastní tvorby, tak i známé světové hity a publikum si zcela získal. Nebojí se ani looperu, jemuž profesně říká ”krabička”. Tímto přístrojem si může nahrávat zvukové záznamy přímo před publikem a díky opakujícím se smyčkám vytvoří vlastní hudbu. Od jeho turné po České republice to byl vůbec první samostatný koncert. Hodně času mu totiž zabírá muzicírování s Horáčkovým veleúspěšným Českým kalendářem, který patří k jednomu z nejžádanějších alb u nás.

Po koncertě si Ruml povolil jednu sklenku s fanoušky, poklábosil, a pak už rychle frnk domů za přítelkyní. Možná se dočkáme i té svatby, o níž se pouze mluví, ale skutek utek.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Snažíte se jíst zdravě, cvičíte, ale váha ukazuje stále stejně nebo více? Vyvarujte se častým chybám a...

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech