Je Alena Šeredová na prodej? Média na ni dál valí důkazy, ale ona zametá krizi pod stůl.

 Celebrity 
27. února 2014 05:58 / Jitka Jahodová
  0
📷
2 fotografie v galerii
Spekulace ohledně krize pokračují... Foto: Facebook A. Šeredové
Před měsícem italskými médii prolétla šokující zpráva, že pohádka, v níž žije Alena Šeredová, není až tak úplně v pořádku. Jejich manželství prý zničila nevěra ze strany fotbalového miláčka Italů Gigiho Buffona.

O manželské krizi se spekuluje dodnes. Tento týden vypluly na povrch nové fotografie, které údajně ukazují, že pár žije odděleně. Alena má bydlet s dětmi v rodinné vile a Buffon u kamaráda. Jeho kamarád Ricky prý zároveň italským médiím potvrdil, že Gigi má problémy v rodině a že je to obrovská škoda. Na druhou stranu na své sociální síti na sobě Šeredová nedává nic znát. Ihned po spekulacích přála manžílkovi k narozeninám a nedávno se dokonce s dětmi ukázala na jeho zápase. Jelikož stále nic není potvrzené, nevíme, na které straně je pravda.

Že si ovšem Alena žije v přepychu, o jakém se většině z nás může jen zdát, o tom není pochyb. Je tedy dost možné, že by Gigimu za cenu báječného života odpustila nějaký ten úlet. Nabízí se teď otázka, jestli mlčením zametá krizi pod stůl a nebo se jedná o holý nesmysl a jejich manželství je stále bez poskvrny.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Stylová města Itálie, která stojí za návštěvu

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum