Populární monstrózní pozadí Kim Kardashian bude brzy jen vzpomínkou. Jak ho chce odstranit?

 Celebrity 
25. ledna 2014 15:22 / Jitka Jahodová
  0
📷
6 fotografií v galerii
Kim Kardashian hubne k oltáři Foto: Twitter
Svými křivkami je proslulá. Na internetu koluje asi milion fotek Kim Kardashian a jejího monstrózního pozadí. Aby ale tahle postava brzy nebyla jen vzpomínkou...

Kim momentálně chystá svatbu s rapperem Kanye West a je doslova posedlá myšlenkou, že do veselky bude tip ťop štíhlá. Už teď je prý ještě drobnější, než byla před otěhotněním. Doposud ztratila přes 30 kilogramů a nehodlá hubnutí zastavit, dokud váhu nestáhne dolů, jak nejvíce to půjde. Její kamarádka dokonce uvedla, že Kim chce zoufale být nevěsta s velikostí nula, což by se u nás označilo jako 32-34.

Hvězda reality show drží tzv. Atkinsonovu dietu. Jak funguje? Lidově řečeno přestanete jíst sacharidy a vaše tělo začne spalovat svůj vlastní tuk a využije ho jako zdroj energie, což vede k rychlému hubnutí a to velmi efektivně. Kim se živí převážně grilovanými rybami, kuřecím masem a dušenou zeleninou. Přiznala, že za poslední čtyři měsíce viděla cukry možná tak z rychlíku.

Momentálně má pas velikosti 4, ale její vyvinuté pozadí je velikosti 10, takže například džíny má speciálně upravené na svou atypickou postavu.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Lindsay Lohan je vdanou paní. Vzala si bohatého finančníka

Styl

Nestárneme jen věkem, ale také stresem. Díky němu rychleji stárne náš imunitní systém a přicházejí...

Tech

Sonda Mars Express je ve vesmíru už 19 let. Teď má ale problémy kvůli Windows 98

Zavřít reklamu