Lady Gaga konečně vypadá jako člověk. Paradoxně k tomu potřebovala módní ikonu, která vypadá jako mumie.

 Celebrity 
22. ledna 2014 11:25 / Jitka Jahodová
  0
📷
8 fotografií v galerii
Nová Lady Gaga slaví mnoho úspěchů Foto: Twitter
Od té doby, co se zpěvačka Lady Gaga stala tváří nejnovější Versace kolekce, jde ruku v ruce s ikonou této značky, Donatellou Versace. V prvé řadě nevypadá jako bláznivá kreatura, co si láme nohy na metrové platformě a přes obličej má hozenou masku, se kterou by mohla strašit nejenom děti, ale i dospělé. Všichni jsou překvapeni, že Gaga umí být i žena a především lidská bytost. Nepřehlédnutelná je pořád, leč s tím rozdílem, že nevzbuzuje hrůzu, ale zájem přítomných pánů.

Kromě pracovního závazku se s mumií Donatellou spřáhla i v osobním životě. Pařížský týden módy je v plném proudu a obě platinové společnice zde vypadaly jako matka s dcerou. Černé šaty, dlouhé blonďaté vlasy, výrazně nalíčené oči. Jediný rozdíl mezi nimi tvořil nespočet Donatelly plastických operací. Zrodil se tu opravdu blízký vztah. Jedna z písní na novém albu Lady Gaga Artpop se dokonce jmenuje právě Donatella.

Nutno podotknout, že nová vizáž kontroverzní zpěvačce opravdu sluší, ale otázkou zůstává, jak dlouho jí udrží. U Lady Gaga je běžné, že její image se mění jako počasí.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Menstruační houba jako alternativa k tamponům. Je čistě přírodní, použít lze opakovaně a můžete se s...

Tech

Takzvaný projekt Manhattan byl vyvrcholením snahy Američanů o sestrojení a použití jaderné bomby. Na konci...