Šifra Mistra Kluse. Úpal nabývá na intenzitě. Vrať se domů, Tomáši!

 Celebrity 
03. ledna 2014 10:02 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Šifra mistra Tomáše Foto: Facebook
Hudebník Tomáš Klus letošní svátky pojmul jinak. Právě si užívá tříměsíční radovánky s rodinou ve slunném Karibiku. Kromě toho, že si moc nelibuje v zimních radovánkách, se vymyká i svými mnohdy prapodivnými šiframi, které vzkazuje fanouškům a celému světu. Svým posledním přáním z Karibiku nás skoro až vyděsil, protože vypadalo, že strávil příliš mnoho času na sluníčku.

Tentokrát nás dorazil další bombou a to když poslal přání na rok 2014. Jeho slova: ,,Jsem trochu mimo, a to nejen z míma, ale především časově. Teprve teď se tu pomalu probírá vše k oslavám odchodu roku, který přinesl mnoho dobrého a věřím, že rozbil nejedno Srdce. Přeji nám všem, aby nám v tom následujícím bilo dobře a hlavně radostí z bytí, neb té není nikdy nazbyt.. Krásný nový rok, přátelé!‘‘ Popřál Tomáš a jeho bližníci, jak nazval svoji rodinu.

V první chvíli nás napadlo, že slavný písničkář asi ve škole nedával moc pozor, především když se probírala vyjmenovaná slova po B, protože slovo bilo s měkkým ‘‘i‘‘ není chyba naší redaktorky, nýbrž karibského surfaře Kluse. Leda pokud by tím Tomáš myslel nějakou jeho prapodivnou metaforu a chystal se v novém roce všechny lidi kolem sebe bít, jako tlouct, to by potom bylo všechno napsané správně.

Nakonec jsme šifru mistra Tomáše po dlouhém zamyšlení rozlouskli a zjistili, že s tou jeho češtinou to možná nebude až tak hrozné. Proto všem, kdo na to ještě nepřišel, přejeme veselé luštění novoročního rébusu Tomáše Kluse.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech