Deja vu s Agátou a Jakubem Prachařovými. Romantické chvilky u krbu prožívali už před deseti lety.

 Celebrity 
03. ledna 2014 05:55 / Jitka Jahodová
  0   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Stále zamilovaní Foto: Facebook
Agáta (35) a Jakub (36) jsou jen jeden z mnoha slavných párů, které se loni rozhodly vstoupit do stavu manželského. I oni, jak je to teď trendy, si udělali svatby dvě - nejdřív tajnou svatbu, kde je nikdo neotravoval a užili si soukromí a poté druhou, kde předváděli znechucení že zájmu médií.

Poprvé si své ano špitli 20. dubna 2013 v Mariánských Lázních. Tehdy o tom nikomu neřekli. Možná proto, že v té době rodiny obou poloviček byly poněkud ve sváru.

Druhá svatba už se konala za účasti příbuzných, přátel, novinářů a jiných slavných osobností, včetně božského Káji, kterého církevní obřad v kostele dojal. V jedné místnosti se tehdy sešly sokyně Linda Rybová a Dana Batulková. Linda totiž odloudila Batulkové manžela Davida Prachaře. Nemohla to tehdy vydýchat ani Agátina matka Veronika Žilková, ale po chvilce se uklidnila a pak už nadšeně skandovala Agátino jméno.

Sice uběhlo teprve osm měsíců, ale zatím to vypadá, že udělali krok správným směrem. Na sociální síti se neustále chlubí svou láskou. Ta poslední fotka má romantický nádech a Agáta k tomu píše anglicky: ,,Žádný make-up, jen čistá láska.‘‘ Zároveň všem vzkazuje, aby se měli rádi, že to je nejdůležitější. Tak aby jim to vydrželo i letos. Znají se ostatně už dost dlouho na to, aby si byli vědomi svých plusů i mínusů. Čas od času spolu "chodili" celých uplynulých deset let, jak Agáta doložila i komentářem ke Kubově fotce z Vánoc: "Zpět u našeho krbu.,Po deseti letech. A už tenkrát jsme věděli, jak to dopadne..."
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Digestoř nejen pro kuchyně s komínem. Existují řešení velmi účinná, a přitom cenově dostupná

Styl

Právní služby za předem stanovené ceny. Nový projekt mění způsob vyhledávání advokátů

Bydlení

Hromada prádla k žehlení je jako zlý sen. Máme pár tipů, jak si žehlení usnadnit

1. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

2. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

3. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

4. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

5. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

Zavřít reklamu