Prachařovi si vyrazili do Norimberku s opuštěným Boučkem a Martina Jandová se obšťastňuje cizími dětmi.

 Celebrity 
23. prosince 2013 13:14 / Jitka Jahodová
  0
📷
5 fotografií v galerii
My už čekáme Foto: Facebook
Agáta je pilná hospodyňka a všechno už má doma hotové. Od dárků po cukroví. Mohla si proto dovolit se svým manželem Jakubem Prachařem vyrazit na výlet do německého Norimberku, kde se konají slavné Vánoční trhy. Ansámbl tvoří asi 180 stánků ze dřeva, střechy jsou z červeno-bílé látky. Na člověka dýchne správná atmosféra.

Ale pozor, nebyli zde sami. Dorazil za nimi i Libor Bouček, kterého dychtivě očekávali s teplým svařákem v ruce. ,,Čekáme, ať tě ještě poznáme,‘‘ naháněli Libora na sociální síti. Ten nemeškal a rychle dorazil a podle fotek to byl super mejdan.

I taková Martina Jandová přiznala, že Vánoce silně prožívá: ,,Byla jsem vychovávaná odmala ve vánočních tradicích – vnímat ty vůně, atmosféru... My jsme doma vždycky zdobili, vařili, dodržovali vánoční zvyky, takže v tomto duchu jsem se snažila vychovávat i svoji dceru.‘‘

Martina Jandová si na rozdíl od Prachařových předvánoční čas užívala v českých Krkonoších, kde se potkala například s modelkou Petrou Faltýnovou a samou láskou zde objímala její dceru Adrianku.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Turecko 2024: Klenot mezi dovolenkovými destinacemi

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít