Jsou i horší věci, než nemít upečené cukroví. Čtyři absurdní historky ze života.

 Life & Style 
22. prosince 2013 15:22 / Jitka Jahodová
  0   0
Co horšího se může stát? Foto: Facebook
Všude slyšíme, že už máme mít uklizený byt, upečené cukroví, nakoupené a zabalené dárky, chyceného kapra, vánoční stromeček,... Všem kdo nemají tyhle nezbytnosti hotové a stresují se, jaká katastrofa budou letošní Vánoce, teď přinášíme lék na duši.

Přečtěte si čtyři absurdních historky ze života, které se opravdu staly a pak už nezbývá než si říct, že může být i hůř.

1. Sedmatřicetiletý muž z německé Bochumi se rozhodl uspořádat svým třem dětem Vánoce jaksepatří. Chtěl se jako pravý Weihnachtsmann (něm. Santa Claus) v červeném kostýmu spustit do obýváku komínem nepoužívaného krbu. Špatně však odhadl šířku svého komínu a zaklínil se. Přivolaní hasiči museli kus komínu ubourat, aby ho vůbec mohli dostat ven. Jestli jeho děti dostaly dárky, to zůstane věčnou záhadou.

2. Pár dnů před Vánocemi vstoupil do banky v americkém Nashvillu muž v kostýmu Santa Clause a oznámil, že potřebuje peníze, protože nemá na výplatu pro skřítky, kteří pro něho pracují. Všichni přítomní se tomu smáli, než na ně Santa Claus vytáhl zbraň. Odnesl si peníze a z místa činu neodjel na saních, ale v osobním automobilu.

3. Čtyřletému Haydenovi z Tennessee se tak stýskalo po otci, který trávil čas v nápravném zařízení, že se kolem půlnoci vplížil do sousedovic domu. Tam se posílil pivem a ukradl dárky, které měli sousedi připravené pod stromečkem. Jeho matka potom prohlásila: ,,Snaží se dostat do potíží, aby mohl jít do vězení. Ví totiž, že je tam jeho otec.‘‘

4. Jedna matka v Plzni nedovolila nikomu vstát od stolu, i když u nich v obývacím pokoji hořelo. Tvrdila, že štědrovečerní večeře se musí dojíst. Přivolaní hasiči měli o práci postaráno.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Chemická kotva najde široké uplatnění i v běžném bytě. Unese víc než hmoždinka

Styl

Bolesti zubů mohou předznamenat opravdu vážný problém

Bydlení

Pistáciové skořápky nevyhazujte, jsou ideálním pomocníkem v zahradě. Jako mulč i odpuzovač slimáků

1. Slavní, kteří mají dobré srdce. Podpořit dobrou věc přijeli Roden, Písařík, Svěcený a další

2. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

3. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

4. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

5. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

Zavřít reklamu