Jsou i horší věci, než nemít upečené cukroví. Čtyři absurdní historky ze života.

 Life & Style 
22. prosince 2013 15:22 / Jitka Jahodová
  0   0
Co horšího se může stát? Foto: Facebook
Všude slyšíme, že už máme mít uklizený byt, upečené cukroví, nakoupené a zabalené dárky, chyceného kapra, vánoční stromeček,... Všem kdo nemají tyhle nezbytnosti hotové a stresují se, jaká katastrofa budou letošní Vánoce, teď přinášíme lék na duši.

Přečtěte si čtyři absurdních historky ze života, které se opravdu staly a pak už nezbývá než si říct, že může být i hůř.

1. Sedmatřicetiletý muž z německé Bochumi se rozhodl uspořádat svým třem dětem Vánoce jaksepatří. Chtěl se jako pravý Weihnachtsmann (něm. Santa Claus) v červeném kostýmu spustit do obýváku komínem nepoužívaného krbu. Špatně však odhadl šířku svého komínu a zaklínil se. Přivolaní hasiči museli kus komínu ubourat, aby ho vůbec mohli dostat ven. Jestli jeho děti dostaly dárky, to zůstane věčnou záhadou.

2. Pár dnů před Vánocemi vstoupil do banky v americkém Nashvillu muž v kostýmu Santa Clause a oznámil, že potřebuje peníze, protože nemá na výplatu pro skřítky, kteří pro něho pracují. Všichni přítomní se tomu smáli, než na ně Santa Claus vytáhl zbraň. Odnesl si peníze a z místa činu neodjel na saních, ale v osobním automobilu.

3. Čtyřletému Haydenovi z Tennessee se tak stýskalo po otci, který trávil čas v nápravném zařízení, že se kolem půlnoci vplížil do sousedovic domu. Tam se posílil pivem a ukradl dárky, které měli sousedi připravené pod stromečkem. Jeho matka potom prohlásila: ,,Snaží se dostat do potíží, aby mohl jít do vězení. Ví totiž, že je tam jeho otec.‘‘

4. Jedna matka v Plzni nedovolila nikomu vstát od stolu, i když u nich v obývacím pokoji hořelo. Tvrdila, že štědrovečerní večeře se musí dojíst. Přivolaní hasiči měli o práci postaráno.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Několik možností, jak ročně uspořit nemalé peníze na osvětlení

Styl

Učte děti jíst příborem co nejdříve. Co zanedbáte, budete těžko dohánět

Bydlení

Jak si zařídit ložnici podle Feng shui. Zajistí klidný spánek a je vždy spojena s láskou

1. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

2. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

3. Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

4. Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených...

5. Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

Zavřít reklamu