Kopřivová a Dubovický svou lásku už netají. Najde i Jágr konečně tu pravou?

 Celebrity 
22. července 2019 15:07 / Ema Maxová
  1   1
📷
Dalších 6 fotografií v galerii
Kopřivová a Dubovický jsou zamilovaní Instagram
Jen co se hokejista Jaromír Jágr (47) oficiálně vyjádřil, že s Veronikou Kopřivovou (28) už nějaký pátek pár netvoří, blonďatá podnikatelka se přestala před veřejností s novou láskou skrývat.

Bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra, která vystudovala Střední odbornou školu kadeřnickou, poté dva roky pracovala jako kadeřnice a tancovala jako topless tanečnice u tyče, dnes vydělává především na své popularitě, kterou získla po boku slavného hokejisty. 

Verunka rozjela svůj internetový obchod s oblečením ještě před seznámením s Jardou, ale pochopitelně o něm nevědělo mnoho lidí. Podnikání se jí rozjelo až ve chvíli, kdy se proslavila jako partnerka hokejové legendy. Vztah s Jágrem už je ale minulostí. Právě při práci na svém internetovém obchodě se sblížila s modelem, kickboxerem a trenérem Miroslavem Dubovickým (27). 

Po více jak třech letech Veronika ukončila vztah s Jaromírem Jágrem. Nikdy ale nechtěla zveřejnit pravý důvod krachu. Teď už si modelka  a podnikatelka Veronika Kopřivoá užívá zamilované chvilky vedle nového přítele Miroslava Dubovického. A ten si zase užívá popularity po boku slavnější krásky.

Miroslav Dubovický se již v minulosti snažil točit kolem známých modelek, jednu dobu byl spojován například s Anetou Vignerovou (31) či Andreou Bezděkovou (25). Obě modelky se od něj však později distancovaly a nyní prohlašují, že je se svalnatým modelem a bronzovým Mužem roku 2016 pojilo pouze přátelství či pracovní závazky.

Veronika vypadá po boku mladého partnera spokojeně a dokonce na sociálních sítích naznačila, že poznává v posteli věci, které s Jardou nikdy nezažila.

„A já myslela, že snídaně do postele neexistují," napsala k fotografii na svém Instagramu, ze které je patrné, že jí někdo udělal touto pozorností obrovskou radost. A od koho jiného potěší snídaně do postele víc, než od nového miláčka... Navíc, že si Dubovický rád vychutná snídani mimo kuchyň, o tom se na svých sociálních sítích pochlubil naposledy před týdnem.

Ani Dubovický svými příspěvky na sociálních sítích nešetří. „Jestli smích opravdu prodlužuje život, tak se cítím nesmrtelný," napsal k fotce, kde se k Veronice tulí a nakonec připojil ještě srdíčko. Oba se pak pochlubili luxusní večeří, kterou si společně užívali. Fotografie hrdliček najdete v naší fotogalerii.

Tak snad i dobrosrdečný Jaromír brzy najde tu pravou ženu svého života a dočká se třeba i potomka. (Dále čtěte: Jágr váží 120 kg! Aby se dostal do formy a zhubl, připravuje si takzvaný Jágrův salát).

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Přilákejte na zahradu motýly, mají oblíbené rostliny

Styl

Jen zdravé rty jsou opravdu krásné. Pozor na nejčastější zlozvyky, kterými si je ničíte

Bydlení

Bazén potřebuje častou údržbu. Přinášíme tipy, díky kterým bude voda stále čistá

1. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

2. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

3. Jaký je fotbalista Vladimír Coufal za volantem? Jezdí slavistický obránce jako útočník? Moderátor Bob...

4. Krásná Klára Medková se po dlouhé době objevila ve společnosti. A dokonce po boku slavného manžela

5. Výjimečně talentovaný krasobruslařský idol měl ve své posteli raději muže než ženy. Na svoji lásku...

Zavřít reklamu