Petra Kvitová by si měla dát záležet na předmanželské smlouvě. Štěpánek už totiž moc nerejžuje.

 Sport 
04. prosince 2013 09:13 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Petra má teď trochu navrch...  / inStory.cz
Láska jako řemen. Kvitová a Štěpánek. Vztah přiznali teprve nedávno a skutečně vypadají jako čerstvě zamilované hrdličky. Vše ale není tak růžové, jak by se mohlo na první pohled zdát. Petra Kvitová zná dobře minulost Radka Štěpánka a ví tedy i to, jak po rozchodu s ním dopadly Martina Hingis a exmanželka Nicole Vaidišová. Má prý proto ze známosti s Ráďou tak trošku strach....

Ale Petra strach mít opravdu nemusí. Radek Štěpánek je gentleman každým coulem a jak rozchod s Hingisovou tak i rozvod s Vaidišovou šel jako po másle. Navíc u rozvodu s Nikol se dělil pohádkový majetek, který si obě tenisové hvězdy během svého působení nastřádaly. Celou situaci usnadnila skutečnost, že tenisté nejvíce vydělávali před uzavřením manželství v roce 2010. Vaidišová poté v době manželství už nehrála a ani Štěpánek žádné převratné peníze během turnajů nevydělal.

Pokud Štěpánkovi vydrží vztah s Kvitovou, byla by to velmi odlišná situace. Petra je totiž stále aktivní a úspěšná tenistka, která na turnajích pobrala dvě stě miliónů korun a chystá se dál hrát. Tak uvidíme.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kate Middleton prozradila, jak si udržuje postavu a přidala i tip na salát z vodního melounu

Styl

Proč je s přibývajícím věkem tak těžké zhubnout? Začíná to už ve třiceti a existuje pro to několik...

Tech

Na Marsu rover vyfotil lidskou technologii. Jde o materiál, který naše civilizace vyrábí od padesátých let...