Rozchod roku? Bagárová a nový fešák z X Factoru! Co mezi nimi je?

 Celebrity 
24. května 2016 04:01 / redakce
  2   0
Monika a Matěj. Že by nový pár českého šoubyznysu? Kdo ví...  Frisco
Ještě nedávno krásná Monika Bagárová na všechny světové strany rozhlašovala, jak je strašně moc zamilovaná a kvůli své lásce dokonce většinu času tráví v USA. A teď? Zdá se, že není všechno, jak vypadá. Možná je tu rozchod roku. Není vyloučeno, že se nám mladičká sexy zpěvačka zaláskovala do jiného fešáka.

Monika nejprve získala spolupráci snů, protože její nejnovější píseň Žít tu chvíli svou myšlenkou a atmosférou zaujala velkého výrobce alkoholických limonád natolik, a tak si ji vybral pro letní kampaň. No a k tomu přišla další změna. Protože prý hodně času už netráví v USA, ale v Česku. Rozhodně ne sama. Údajně s finalistou pěvecké soutěže X Factor Matějem Vávrou. Vyměnil snad mladý nadějný muzikant dosavadní přítelkyni Celeste Buckingham za její kolegyni Moniku...?

„Ano, je pravda, že spolu s Matějem nyní trávíme tolik času, až by se mohlo zdát, že je mezi námi něco víc, ale věc se má ve skutečnosti jinak. Spojili jsme se, jelikož jsme spolu vytvořili již právě zmíněnou píseň, k níž jsme nyní natočili i videoklip," tvrdí Monika.

Matěj Vávra totiž píseň otextoval a taky v ní rapuje. „S Monikou se známe nějakou dobu a tahle spolupráce vznikla vlastně z hecu. S tím, že pointa písně je spíš opačná a partnerský vztah skutečně není hlavním tématem," říká Matěj.

Její vztah s přítelem, který je v USA prý funguje i dále na dálku. I když tvrdí, že vše je v nejlepším pořádku, vzájemné pohledy s Matějem by mohly svědčit o něčem jiném. Kdo ví... Co na to asi říká její láska za oceánem?
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Mangold má výraznou chuť, obsahuje velké množství vitaminu C a je snadný na pěstování

Styl

Odstávající uši lze šikovně zamaskovat vhodným účesem i správným líčením

Bydlení

Renovace radiátorů. Jak připravit povrch a jakou barvu vybrat

1. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

2. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

3. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

4. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

5. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

Zavřít reklamu