Nemocný Gott trhl nový český rekord! Víme jaký!

 Celebrity 
26. prosince 2015 04:51 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Karel Gott patrně překonal všechny rekordy... archiv
Neuvěřitelné! Český národ prostě zbožňuje božského Káju. Zpěvák Karel Gott patrně trhnul nový český rekord, i když neoficiálně. Jeho osobní štědrodenní vzkaz doprovozený dvěma novými fotkami shlédlo za necelých 24 hodin neuvěřitelných skoro 600 tisíc lidí!

Na sociální síti se objevil audiovzkaz, v němž rakovinou zkoušený Gott poslal na Štědrý den svým fanouškům vzkaz, kde jim přeje zdraví, štěstí, lásku a vše dobré. Důležité je, že dodržel slib, který jim před Vánoci dal. A tento vzkaz, který doplnily dvě fotky z procházky po Kampě s dcerkami a labradorkou Stellou, které vznikly pár dní před jeho další hospitalizací, vyvolaly nebývalý zájem.

Na to, že má Gott na facebooku "jen" přes 170 tisíc příznivců, takzvaných lajků bylo přes 588 tisíc! Úžasné.

Karel Gott podstupuje v nemocnici na Karlově náměstí už třetí sérii chemoterapie, která by měla být rozhodující v rámci jeho léčby nebezpečného lymfomu. Na Štědrý večer za ním přišla manželka Ivana s dvěma malými dcerami. Během svátků ho navštíví Karel Štědrý a možná i další přátelé.

S návštěvami to ovšem Slavík nesmí přehánět. Přeci jen má velmi sníženou imunitu a tak zanesení jakékoli bakterie by pro zpěváka mohlo být nebezpečné. Nicméně už koncem týdne by se Karel Gott mohl opět podívat na pár dní domů.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Nejlepší ekologické triky v kuchyni zvládaly naše babičky, dnes je používají i mladí kuchaři. Udělejte...

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít