Proboha proč? Nešťastný tenista Štěpánek vedle Puhajkové před kamerou!

 Celebrity 
19. června 2015 00:01 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Tenista Radek Štěpánek se vedle moderátorky, bývalé modelky Inny Puhajkové necítil ve své kůži TV Nova
Proboha proč? Koho napadají tyhle nesmysly. Další profesionální sportovec před kamerou jako moderátor. To nestačí zoufalý Roman Šebrle? To je výsledek pokusu posadit za pult ve studiu tenistu Radka Štěpánka.

Vedle modelky Inny Puhajkové se postavil dvojnásobný vítěz Davis Cupu Štěpánek, aby přilákal zájem diváků na chystané vysílání legendárního tenisového turnaje Wimbledonu na Nova Sport.

Sice se i podle odborníků na rétoriku příliš rozdílů mezi Štěpánkem a Šebrlem poznat nedalo, byť desetibojař v tom už nějaký ten pátek pracuje a stále je vidět jak se trápí, ale tenista naopak přiznal, že je amatér a je to pro něj jistá zkušenost.

Role moderátora mu nebyla příjemná. Četl ze čtecího zařízení text, neartikuloval tak, jak by měl a nebyl přirozený. Věci, které se běžně ve světě a dříve to bývalo i u nás, lidé učí měsíce, tady televize chtěla za jediný den.

„Jako pokus dobré, ale jinak je to spíš akt zoufalství. Pokud by to mělo pokračovat a pokud by to nemělo být jednorázové, jako v tomto případě, pak by to byla práce na měsíce. Ke všemu Radek Štěpánek ve vší úctě není tvář před kameru na pořady tohoto typu. Může komentovat, ale ne moderovat,“ řekl VIPstory.cz jeden z profesionálních moderátorů s letitou zkušeností.

Herci, rétoři a různí koučové se shodují, že sportovci, pokud nemají přirozený talent a dar řeči, se mají držet míče, tyče, hokejky, tenisové rakety a nemají za moderátorský pult nebo mikrofon vůbec chodit!
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít