Nemocný Bartoška se pouští do stavby! Pozemek za miliony využije luxusně!

 Celebrity 
18. června 2015 04:58 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Jiří Bartoška už brzo začne stavět. Pozemek na Karlovarsku má hodnotu mnoha milionů korun! Profimedia, archiv VIPstory.cz
Rakovinou zkoušený Jiří Bartoška se zřejmě rozhodl změnit radikálně svůj životní styl a odpočívat. I z těchto důvodů se konečně rozhoupal využít svůj již před lety zakoupený pozemek na kraji Karlových Varů v malebné obci Andělská Hora v chráněné krajinné oblasti Slavkovský les a postavit si na něm dům.

A nebude to jen tak nějaká chatička! Půjde o poměrně luxusní barák! Má jít o dřevostavbu s bazénem. Však taky mnohamilionové příjmy herce jen z festivalu a další milionové honoráře mu to umožňují!

Velkoryse bude řešené přízemí s výrazným zápražím a krytou terasou s přímou návazností na obytný pokoj a kuchyň. V přízemí bude šatna, z které se skleněnými posuvnými dveřmi bude vstupovat do haly. Kromě obytného pokoje s kuchyní a jídelnou se v přízemí počítá i se 3 ložnicemi. V podkroví se budou nacházet další ložnice pro návštěvy včetně sociálního zařízení, galerie a technická místnost. Vzhledem k tomu, že již bylo vydáno stavební povolení, se může herec klidně do zimy stěhovat.

Jako ředitel Karlovarského festivalu a vášnivý golfista si nemohl Jiří Bartoška vybrat lépe. Na kolonádu to bude mít jen pár minut autem a doslova u nosu má dvě golfová hřiště. Jedno v malebné vesničce Háje, kde si 100 metrů od greenu jamky číslo 3 postavil dům hercův velký kamarád Marek Eben. A na druhé hřiště, známá karlovarská Olšová vrata, které patří mezi golfové klenoty v naší republice, je to málem na pěší procházku. A to není všechno. Andělská hora již vydala územní rozhodnutí a 500 metrů od Bartoškova domu zanedlouho vznikne další osmnáctijamkové golfové hřiště projektované americkým investorem. Pro golfistu opravdu zaslíbený kout naší domoviny.

Kromě golfu si herec a prezident tak snad už brzo bude moct užívat klidná slunečná rána na terase s kávou, cigaretkou a výhledem na vzdálené obzory si Jiří, po nepříjemných zdravotních problémech, také jistě zaslouží.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Ukázalo se, že Madonna ve své sbírce skrývá dávno ztracený obraz. Měl zmizet z Francie koncem 1. světové...

Styl

Začal čínský nový rok ve znamení králíka. Pro většinu znamení zvěrokruhu by to měl být skvělý rok....

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte