Martin Maxa se vrátil ke své staré lásce!

 Celebrity 
27. ledna 2015 06:10 / redakce
  0
📷
4 fotografie v galerii
Romantik Martin Maxa se vrátil ke své staré lásce archiv
Zpěvák Martin Maxa, který snad vůbec nestárne, v tom už zase lítá a nemůže si pomoct. Nejde ale o drogy, alkohol ani mnohoženství. Jen se prostě svalnatý zpěvák, na kterém skutečnost, že překročil před časem padesátku, nějak není znát, vrátil ke své staré lásce!

Nejde však o ženskou, ale o malování. Tomu se kdysi hodně věnoval a byl velice úspěšný například v sousedním Německu, o čemž svědčí také fakt, že ze všech obrazů mu zbyl pouze jeden, který byl dárkem pro jeho životní partnerku. A teď vzal tedy opět do ruky štětec a maluje a maluje…

„Před nedávnem jsem vyhrožoval, že se chystám znovu malovat. Nějakou chvilku to ještě trvalo, ale nakonec jsem se do toho opravdu pustil. Vždycky mě fascinovaly přenádherné snímky vzdálených galaxií a vesmírných mlhovin, které byly pořízeny Hubbleovým teleskopem, kroužícím za tímto účelem na jedné z orbit matičky Země. Zvláště jeden mě doslova uchvátil. Je na něm zobrazena plynoprachová mlhovina nesoucí název " Sloupy stvoření",“ popsal své nejnovější dílo Martin Maxa. Ústřední postavou tohoto obrazu je ale na mystickém pozadí zpěvákova dcera Ema.

U malování si prý Martin odpočine od blázince jménem šoubyznys, takzvaně vypne a nabírá energii do další práce. O koncertní vystoupení nemá nouzi. Jak ale sám přiznává, dospěl do fáze, kdy dělá už jen to, co chce, ne to, co musí.

„V tom je obrovská svoboda. A malování je pro mě opravdu něčím, co miluju. Takže jsem se vrátil ke své staré lásce,“ pousmál se zpěvák.

Třeba se už brzo dočkáme velké vernisáže tohoto renesančního umělce z Litvínova, který ani ve svém věku nemá nouzi nejen o práci, ale ani o ženy. Nabídky, jak prozrazuje, se objevují pořád. Na nějaké změny je prý ale už přeci jen starý.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Lindsay Lohan je vdanou paní. Vzala si bohatého finančníka

Styl

Nestárneme jen věkem, ale také stresem. Díky němu rychleji stárne náš imunitní systém a přicházejí...

Tech

Sonda Mars Express je ve vesmíru už 19 let. Teď má ale problémy kvůli Windows 98

Zavřít reklamu