Pohlreich se zase strefil do Hrušky a ještě si rejpnul do Babici. Kuchařského neumětela potopila i domovská televize!

 Celebrity 
04. ledna 2015 05:13 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Pohlreich vs. Hruška Facebook
Kuchař Zdeněk Pohlreich neustále kroutí hlavou nad úspěchem patlala Ládi Hrušky, a tak využije každé příležitosti, aby se do něj mohl jaksepatří strefit a smetl přitom rovnou dvě mouchy jednou ranou!

Silvestrovské vysílání zpráv na TV Prima obsahovalo mimo jiné také kuchařskou show Zdeňka a reportéra Tomáše Krause, jejímž mottem bylo: rychle, levně a bez keců! (v původním znění Hrušky: rychle, levně a chutně!). Následoval zásah do Babici, když Pohlreich pronesl: „Když nemáte špenát, dejte tam salát.”

O chvilku později při výčtu dalších ingrediencí to schytal zase Láďa a to v okamžiku, kdy se Pohlreich s Krausem rozhodli nepřidat do jídla hrušku (ovoce) a raději ji zahodili.

Člověk by čekal, že kuchařského (ne)umělce podrží nad vodou aspoň jeho domácká televize. Místo toho se ve speciálním dílu o celebritách s Pavlem Novotným moderátor televizních zpráv Rey Koranteng rozpovídal o tom, že Hruška někdy vaří blivajzy, co se nedají pozřít! „Já ho obdivuju, ale něco se fakt nedá jíst. Třeba když vařil z kuřecích kůžiček, z toho nám bylo špatně,” pronesl Rey.

Když se Novotný obrátil na Halinu Pawlowskou, která má také svou kuchařskou show, zda podle Ládi Hrušky něco uvařila, odpověděla tak razantně, že NE, až bylo jasné, co si o jeho umu myslí.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Leonardo DiCaprio to už přehání, shodují se fanoušci. Jeho nejnovější modelce je totiž jen devatenáct

Styl

Konopí u žen i mužů dokáže přivodit mnohočetný orgasmus, zvyšuje libido a dodává chuť na sex, ukazují...

Dům a zahrada

11 tipů, jak vybrat nejlepší sekačku na trávu