Už jste viděli Alici Bendovou ve vaně? My ano. Seděla cudně na krajíčku a zpívala do sprchy.

 Celebrity 
16. listopadu 2014 13:07 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Alice s dcerou to mezi vanami pěkně rozjely! www.siko.cz
Herečka a moderátorka Alice Bendová si před nedávnem pořídila novou kuchyň. "Vsadila jsem na českou firmu Siko, na kterou mám dobré reference i od některých kolegyň," komentovala tehdy svou volbu. A ačkoli teď už se chystá u nové linky vykrajovat vánoční cukroví, nedávno se v obchodě zastavila obhlédnout nějaké další vychytávky, přičemž nejdéle se ale nakonec zdržela v oddělení koupelen.

"Koupelnu teď sice měnit nepotřebuju, ale tady bych si tedy vybrala. Třeba imitace dřevěných necek vypadá velmi zajímavě," obhlížela herečka vystavené exponáty. "Doma máme koupelny dvě, jednu jen se sprchovým koutem, druhou s obrovskou rohovou vanou, kam se vejdeme všichni." Malá Alička byla nejdřív trochu nesvá, ale v oddělení luxusních koupelen ELITE BATH se s maminkou pěkně rozdováděla. "Alička si potřebovala vany přeměřit vlastním tělíčkem..." směje se Alice.

Zajímalo by nás, jak to vypadá, když si svým sličným tělem měří vanu Alice a zda se do ní vejde i se svým přítelem. To nám ale se smíchem prozradit odmítla.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová se tajně vdala: Holčičky moje, tak já už jsem zase paní, vzkázala hrdě světu a ukázala...

Styl

Velká chodidla nebo velký nos znamenají velký penis a další fakta a mýty, co o mužích panují

Tech

Sovětské monstrum: Zlověstně vypadající stroj byl určen pro bleskový transport vojáků k invazi do Evropy