Kateřina Brožová se v krátkých šatičkách natáhla na schodech. Tyhle dlouhatánské nožky si teď hýčká mediální magnát.

 Celebrity 
01. října 2014 10:30 / Jitka Jahodová
  0
📷
5 fotografií v galerii
Katka Brožová vypadá pořád k světu Foto: Archiv
Určitě to znáte milé dámy, jak to hřeje na dušičce, když všem ukážete, že ještě nepatříte do starého železa. Herečka Kateřina Brožová vzhledem ke své štíhlé postavě často nosívá upnuté a krátké šaty a tak se často můžeme přesvědčit, že v jejích šestačtyřiceti letech je pořád na co koukat!

Díky tomu jak vypadá, stále dostává sexy role, kde může svůj sexappeal zúročit a také si může dovolit ukazovat se po boku vlivných a bohatých mužů. Na zahájení výstavy Slané ženy v Divadle Broadway zapózovala Brožová na schodech a ukázala nohy až do nebe. Ty momentálně patří mediálnímu magnátovi Jaromíru Soukupovi. Kateřina nepatří zrovna mezi malé osůbky, takže byly její štíhlé kejtičky po celé délce.

Na fotografiích, které přišla Kateřina spolu s několika dalšími osobnostmi zahájit, tentokrát nejsou modelky, ale ženy nemocné cystickou fibrózou, což je nevyléčitelné dědičné onemocnění, které postihuje především dýchací a trávící ústrojí a radikálně nemocným zkracuje život. Dětem se říká slané děti (mají až 5krát slanější pot). Dospělé ženy chtějí tímto způsobem ukázat, že ze slaných dědí vyrostou slaní dospělí. I přes těžkou diagnózu a nedobré vyhlídky jsou krásné a plné nadějí. Vypadají stejně jako ty zdravé, jen je to stojí mnohem větší úsilí.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová prozradila: Dítě s Jaromírem bylo plánované. Doufám, že ještě před porodem bude svatba

Styl

Vegani jsou vystaveni riziku vzniku různých zdravotních problémů. Proto jsou důležité doplňky stravy a...

Dům a zahrada

Spravný podzimní řez pivoněk zajistí jejich vitalitu a bohaté kvetení pro příští rok. Pozor však na...