Petra Faltýnová poprvé s dcerou na mole a se Šteklem v patách. To je nám ale šťastná rodinka!

 Celebrity 
20. září 2014 07:05 / Jitka Jahodová
  0
📷
7 fotografií v galerii
Adrianka by chtěla být modelkou Vipstory.cz
Tady se geny zkrátka nezapřou! Modelka Petra Faltýnová se poprvé objevila na přehlídkovém mole se svou dcerou Adriankou a po mámě nezdědila jenom krásu. Čtyřletá holčička dostala boty na malých podpatcích a chodila na nich, jako by je nosila od narození.

„Doma jsme to trošku zkoušely, Adrianka říká, že z ní bude také modelka. Určitě jsem ji k přehlídce italského módního domu nemusela přemlouvat,” prozradila Faltýnová s dobrou náladou, především i proto, že se znovu našel její buldoček Oscar, který zmizel den předtím.

„Našel se překvapivě ve chvíli, kdy jsme vyhlásili odměnu 30 tisíc za nalezení. Ale jsme šťastní, že ho máme zpět,” dodala Faltýnová.

Kromě Adrianky měla jít přehlídku značky Met také Laura, dcera Dary Rolins. Tatínek Matěj Homola jí to ale zatrhnul. „Neuvědomila jsem si, že teď má Lolu tři dny Matěj. Nechci jim zasahovat do programu a všichni ví, že Matěj jde radši do lesa než na přehlídku. Nepřál si, aby předváděla,” vysvětlila Dara.

Za dobrou náladou Faltýnové možná stojí ještě jedna věc. Na přehlídku ji totiž doprovodil její ex Simon Štekl, v jehož náruči prý po rozchodu s Marešem nachází útočiště. Nebo se přišel jenom podívat, jak z jeho dcery roste velká holka...?
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Producentka Bonda prozradila, jak je to s náhradou za Daniela Craiga

Styl

Markéta (49): Navázala jsem intimní vztah se synem kolegyně a teď se bojím, že to praskne. Mohlo by mě to...

Dům a zahrada

Zapíchněte k pokojovým rostlinám hlavičky zápalek. Působí jako ochrana před škůdci a hnojivo

Zavřít reklamu