Slovenská prominentní milionářka zabila čtyři lidi, ale ve vězení sedět nechce. Teď navíc hrozí, že se z něj díky svým penězům vykoupí.

 Celebrity 
27. srpna 2014 16:38 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Alexander Rezeš a jeho dcera Eva Košickésprávy.sk, fotbalidnes.cz
Od srpna roku 2012 sedí milionářka a prominentní dcera bývalého slovenského politika Eva Varholíková v maďarském vězení. Před dvěma lety na dálnici M3 pod vlivem drog a alkoholu řídila své luxusní BMW a 165kilometrovou rychlostí vybržďovala řidiče malého fiata. Nevhodnou jízdou způsobila havárii, při které uhořeli čtyři lidé. Veškeré posudky dosud jasně hovořily v neprospěch Varholíkové.

Nyní ale dochází v případu k náhlému obratu. Přizvaný odborník zpochybňuje svědectví svědka, který tvrdil, že milionářka vytlačila malý automobil z cesty. Podle něj se havárie odehrála jinak, i když nevylučuje prokázaný alkohol a naměřenou vysokou rychlost. Je zajímavé, že i po dvou letech jsou si někteří lidé ochotni, zcela jistě nezištně, rozpomenout na jisté detaily, které celý případ otočí. Šestiletý trest se tedy najednou může milionářské dcerce jako mávnutím kouzelného proutku výrazně zkrátit.

Varholíková je dcerou kontroverzního podnikatele, politika a jednoho z nejbohatších Slováků Alexandera Rezeše. Tomu se také stala osudnou jízda autem, při které zkolaboval na cestě do své několikamiliónové vily na španělském pobřeží. Podle jeho osobního lékaře mu selhalo srdce. Zemřel před dvanácti lety ve vídeňské nemocnici.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech