Bože, jak ten čas letí! Před šesti lety zemřel miláček slovenského národa. Herec, kterého ženy milovali, ale on měl raději muže.

 Celebrity 
27. srpna 2014 14:56 / redakce
  0   0
Dočolomanský ve filmu Adéla ještě nevečeřela Česká televize
Patřil mezi nejoblíbenější herce jak na Slovensku, tak i u nás. Michal Dočolamanský zemřel 26. srpna 2008 v pouhých 66. letech na rakovinu plic.

Charismatický herec byl velmi šaramantní a nabídky od žen mohl doslova přehazovat vidlemi. On si ale na něžné pohlaví příliš nepotrpěl a preferoval ve své posteli muže. O sexuální orientaci Michala Dočolomanského se dlouho jenom šuškalo a až po jeho smrti bylo oficiálně toto veřejné tajemství potvrzeno. Otevřenou zpověď, proč se herec se svou manželkou Martou po dvaceti letech rozvedl, přinesla Alena Horváthová v knize „Nezůstalo po nich nic“. A ta na Slovensku způsobila pěkný poprask.

Po rozvodu s Martou Dočolomanskou se herec až do konce života stýkal již jen se svým přítelem Alexandrem, kterého také představil pouze nejbližším známým. Alexander Godó byl po hercově smrti jeho výhradním dědicem.

Mezi nejznámější Dočolomanského filmy patří, Adéla ještě nevečeřela, kde ztvárnil postavu detektiva Nicka Cartera, a Tajemství hradu v Karpatech, kde si zahrál hraběte Felixe.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vybíráme nový pelíšek pro psa: Na co se zaměřit?

Styl

Ořechové skořápky rozhodně nevyhazujte. S vaším tělem dokáží divy

Bydlení

Topná sezona startuje, připravte se na ni

1. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

2. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

3. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

4. Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi do milovaných Krkonoš

5. Jaký je fotbalista Vladimír Coufal za volantem? Jezdí slavistický obránce jako útočník? Moderátor Bob...

Zavřít reklamu