Čucháme krizi. Podhůrského přítelkyně se mu vykašlala na dovolenou s JEHO dětmi. Vyrazila sama do luxusu.

 Celebrity 
08. srpna 2014 05:12 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Zdeněk zůstal doma sám... Foto: Archiv vipstory.cz
Víte co se říká, po sedmi letech vztahu přijde krize. Je tohle případ i Zdeňka Podhůrského? Že ho potkáte na akci bez přítelkyně je naprosto běžný standart, ale když tráví každý dovolenou někde jinde, už to zavání problémem.

Jindy vždy pravidelně vyráželi do Itálie společně s jeho třemi dětmi z prvního manželství. Letos je všechno jinak! „Ilona ukončila studia a má poslední prázdniny, proto jsme se domluvili, že si může udělat dovolenou podle svých představ. Touží totiž po pětihvězdičkovém hotelu, kde má všechno zajištěné a nemusí nic dělat, ani se hýbat,” vysvětlil Podhůrský, kterému je naopak úplně jedno, kde bude v noci spát, jestli pod stanem, v autě nebo na louce. „V tomhle se hodně lišíme a vždy se musíme podřizovat jeden druhému,” doplnil Zdeněk.

Ten je momentálně zaměstnán především hudebním festivalem ve Frymburku a je na něm už fakt vidět únava. „Dává mi to zabrat, od rána do noci je tady pořád co dělat. S parťáky Alešem Nejedlým a Ludvíkem Novotným jsme ho připravovali takhle ve třech celý rok,” kasal se moderátor, jehož hlavní hvězdou bude právě dnes Lucie Bílá.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí