My mysleli, že hraje golf a on zatím prachobyčejně šňupe. Nos se ale pudruje něčím jiným, Dustine!

 Sport 
06. srpna 2014 07:30 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Co s tím, šňupat se holt nesmí, Dustine Foto: Facebook
V letošní sezóně se americkému golfistovi Dustinovi Johnsonovi opravdu dařilo. Jeden turnaj vyhrál, dvakrát byl druhý a na konto si připsal 85 milionů dolarů. Přesto překvapivě ohlásil, že přerušuje kariéru.

Golfista, který je zasnouben s dcerou legendárního hokejisty Wayna Gretzkého, k tomu měl ovšem velmi pádný důvod. Sportovec má totiž od golfové federace půlroční zákaz hraní, neboť měl již potřetí pozitivní test na drogy. Podle serveru Golf.com je v současné době na vině kokain.

Při jeho bouřlivém životě se tomu přátelé ani moc nediví. Johnson je známý bouřlivák, vymetač barů a večírků. Výtečník má ale kliku, že hraje právě golf. Asociace PGA je k podobným prohřeškům hodně benevolentní a i nyní se staví k situaci velkoryse. „Chtěli bychom to vyjasnit. Pan Johnson si vzal dobrovolně pauzu od golfu, PGA Tour ho nijak nepotrestala," uvádí se v prohlášení PGA Tour.

Ke smůle všem milovníkům golfu ale bohužel (ne)dobrovolná pauza Dustina vyřadí z blížícího se zářijového Ryderu Cupu. V něm spolu již tradičně soutěží Amerika proti Evropě. Letošní klání se uskuteční ve skotském Gleneagles.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Ukázalo se, že Madonna ve své sbírce skrývá dávno ztracený obraz. Měl zmizet z Francie koncem 1. světové...

Styl

Začal čínský nový rok ve znamení králíka. Pro většinu znamení zvěrokruhu by to měl být skvělý rok....

Tech

Rusko vybavilo svoje ponorky Belgorod novými a nedostižnými jadernými torpédy Poseidon