Smutný začátek léta. Michal Hrůza bojuje v nemocnici o život. Jak došlo k incidentu ve Stodolní?!

 Celebrity 
19. července 2014 05:44 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Michal Hrůza je ve vážném zdravotním stavu Foto: Facebook
„Zpěvák Michal Hrůza utrpěl po koncertě na festivalu V ulicích v Ostravě vážné zranění. Do odvolání se bohužel ruší všechny koncertní vystoupení,” tak zní oficiální sdělení ohledně hudební tragédie.

Michal byl ve čtvrtek operován v ostravské nemocnici, kam byl převezen s vážným zraněním mozku. Prognózy nejsou ani trochu pozitivní a zatímco všichni napjatě čekají na další informace, Facebook je zaplaven vzkazy od fanoušků. „Michale bojuj, jsme s tebou a s tvojí rodinou,” nebo „Michale držím ti palce ať se co nejrychleji uzdravíš a vrátíš se k rodině i fanouškům.” To je jen malá část od těch, kteří doufají v Hrůzovo uzdravení.

Podle nejnovějších informací server Novinky uvádí, že Michal žije a nikdo z členů kapely nebo přátel, kteří s ním ve Stodolní ulici byli, útok přímo neviděl. Podrobnosti o jeho zdravotním stavu odmítá rodina sdělovat.

Ke rvačce došlo v nechvalně známé Stodolní ulici nedaleko baru Dublin Pub. V době, kdy zpěvák zůstal ležet na zemi se zraněním na hlavě, už ale nikdo na místě z jeho kolegů nebyl. Policie prý zatím nikoho neobvinila. Pachateli údajně hrozí trest odnětí svobody na tři až deset let.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Brad Pitt po delší době randí. Jeho vyvolenou je známá modelka, jež proslula pro své obnažené fotky a...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Dům a zahrada

Dopřejte si vlastní ovoce i během zimních měsíců. Důležitá je zralost při sklizni a vhodná vlhkost při...