Bára Basiková vědomě ničí svůj exteriér. Proč na sebe kašle?

 Celebrity 
19. června 2014 06:50 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Povíme si za pár let... Foto: Archiv vipstory.cz
Když jsme se Báry Basikové zeptali na takové ty klasické holčičí drby, jak o sebe pečuje, dost dlouho váhala, jestli nám to má vůbec prozrazovat a možná to ani dělat neměla. „Já na sebe dost kašlu. Často chodím spát neodlíčená a to když někde řeknu, tak mě málem ukamenují,” svěřila se zpěvačka vipstory.cz.

„Někdy jsem prostě tak unavená, třeba po mejdanu, večírku nebo po koncertě, že si maximálně vyčistím zuby a pak sebou fláknu do postele. Já vím, hlavně asi řasy tím trpí a lámou se pod nánosem řasenky. I moje dcery mě napomínají, že je to hrozný,” pokračovala Bára a prostě konstatovala, že je hrozný lajdák.

Jenže právě její v podstatě už dospělé dcery by se, dá se říct, daly označit za spoluviníky. Především slovo mejdany nám utkvělo v hlavě. „Poslední dobou hodně chodím. Holky mě často vytáhnou na diskotéku nebo večírek. Synovi už je pět, takže ho běžně někdo pohlídá. A často někam vyrazíme i s manželem nebo chodíme na koncerty. Baví mě to,” prozradila Basiková, která prý chytila nový mladý dech.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herce Keanu Reevese děsí peníze, které si vydělal. Raději je rozdává. Patří k nejštědřejším...

Styl

Naučte dítě lyžovat. Je třeba dodržet pár jednoduchých zásad a zvládnete to

Dům a zahrada

Vypěstovat si z pecky avokáda krásnou pokojovku zvládne i úplný začátečník. Základ je teplo a vlhko

Zavřít reklamu