Nemožné se stalo skutečností! Michael Schumacher zvítězil nad smrtí.

 Sport 
16. června 2014 14:05 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Legenda formule 1 je mimo ohrožení života Foto: Twitter
Po dlouhých 155 dnech v nemocnici konečně přinášíme dobré zprávy. Michael Schumacher je zpátky! Ačkoliv v posledních týdnech jeho manažerka odmítala vypovídat o Schumiho zdravotním stavu, nyní přišla s prvním optimistickým sdělením, že legendární pilot formule 1 již není v kómatu a opustil jednotku intenzivní péče na neurochirurgickém oddělení univerzitní kliniky v Grenoblu.

Troufáme si říct, že nemožné se stalo skutečným. Málokdo (včetně promovaných lékařů) totiž věřil, že se Schumacher ještě kdy probere, natož aby žil normální život. Samozřejmě to nebude mít jednoduché. Michaela čeká velmi dlouhý rehabilitační proces na klinice ve švýcarském Lausanne.

První s radostnou zprávou přišel již o víkendu německý magazín Die Bunte a mluvčí závodní ikony ji potvrdila. Schumacher je mimo nebezpečí, ale jestli si s sebou ponese nějaké další následky, o tom nemluvila. Vše ukáže až čas, ale už teď údajně komunikuje s manželkou a dětmi a to je pro všechny, kdo doufali v jeho uzdravení, báječná informace.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herce Keanu Reevese děsí peníze, které si vydělal. Raději je rozdává. Patří k nejštědřejším...

Styl

Naučte dítě lyžovat. Je třeba dodržet pár jednoduchých zásad a zvládnete to

Dům a zahrada

Vypěstovat si z pecky avokáda krásnou pokojovku zvládne i úplný začátečník. Základ je teplo a vlhko

Zavřít reklamu