„Konečně můžu zase žít!,” jásá Dan Hůlka. Takže víno, ženy a zpěv se vrací do denního rozvrhu???

 Celebrity 
11. června 2014 10:29 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Dan Hůlka zase ohromuje publikum Foto: Archiv vipstory.cz
Zpěvák Daniel Hůlka před dvěma lety doslova utekl hrobníkovi z lopaty a moc dobře si uvědomuje, že kdyby se karty osudu obrátily jiným směrem, mohl zemřít. Že se musel ledasčeho vzdát je pro něj úplně vedlejší. „Nejhorší bylo, že jsem umíral. Jídlo a pití, to je až na druhém místě,” řekl vipstory.cz Dan, který se pomalu krůček po krůčku vrací na pódium s hlasem jako zvon.

O tom nás přesvědčil na vlastní oči na mini koncertu u Vltavy, kde fanoušky poctil dvěma písněmi z muzikálu Kleopatra, jenž právě nacvičuje. Na hlavní roli se velmi těší, protože během nemoci měl zdravotní pauzu. „Dokud mi bylo zle, tak jsem na to samozřejmě nemyslel, ale postupem doby se mi dařilo líp a líp a práce mi začala chybět,” zmínil Hůlka. Aha... tak to mu chválíme a je dobře, že někdejšímu bouřlivákovi chybí práce, nikoli divoké mejdany a lámání několika ženských srdcí denně.

Nyní už se kromě drobných ústupků věnuje všemu naplno, včetně svého koníčku - námořního jachtingu. „Konečně můžu zase žít. Musím to zaklepat, ale naštěstí se cítím výborně,” libuje si zpěvák.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tom Cruise vyinkasoval za nový Top Gun neuvěřitelný balík. V Hollywoodu nejspíš není nikdo, kdo by za...

Styl

Mirka (54): Sestra kvůli mně zemřela, nevyrovnala jsem se s tím roky

Dům a zahrada

Zapíchněte k pokojovým rostlinám hlavičky zápalek. Působí jako ochrana před škůdci a hnojivo

Zavřít reklamu