Jak si vede NeVyVolená Eva (ta s tím krkolomným jménem)? Vyrazili ji z akce, tak aspoň přede dveřmi ukazovala prsa, aby si jí někdo všimnul...

 Celebrity 
06. června 2014 11:07 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Mám je tam! Foto: Archiv vipstory.cz
Víc slavná než ona sama je její touha po slávě. U nás v redakci byla žadonit o články poněkud podivným způsobem, ale my jsme její nabídce odolali... Bohužel jí nedochází, že pokoušet se vejít kamkoli, kde mají dveře, je smutné a zoufalé. NeVyVolená Eva Feuereiselová (uf!) ovšem dělá, nač jí síly stačí, aby si jí někdo všimnul. Sama se zve na společenské akce a i když ji vyhodí ven, nevzdává se.

Stejně tomu bylo i naposledy, když se bez pozvání vkradla na představení finalistů Muž roku. Než se ale stihla otočit na podpatku, už ji pořadatel hnal pryč, že tam nemá co dělat. Ani to jí však nebylo překážkou. Venku běhalo dost fotografů na to, aby předvedla divadlo – podívejte se na moje silikony.

V dnešní době už má umělá prsa každá druhá, ale Eva ChciBýtSlavná je má proto, že o holkách se silikony se píše. Takže si je přede všemi ždímala do objektivu fotoaparátů ostošest, aby z toho pak vyždímala co nejvíc článků o tom, že existuje a má silikony.

Dobře si ale těchto pár řádků zapamatujte, dlouho o ní zase nic nenapíšeme.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Christina Ricci kvůli rozvodu musela prodat i svoje kabelky. Manžel ji fyzicky a psychicky týral

Styl

Už jste slyšeli o saucha? Tahle postelová jóga vám pomůže snadněji usnout a lépe se vyspat

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte