Harry, takhle skvěle vypadá můj život po rozchodu s tebou! Vzkazuje princi jeho bejvalka.

 Celebrity 
05. června 2014 05:25 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Vztah s princem je pohádkový, ale velmi svazující Foto: Twitter
Už se jí zřejmě neřekne jinak než princova expřítelkyně. Nejen, že se Harry teprve nedávno rozešel s Cressidou Bonas a ten rozchod ho opravdu sebral, ale je tu ještě jeho předchozí, osudová, láska Chelsy Davy. Holka divoké krve z hodně bohaté rodiny, s níž chodil skoro šest let.

A právě ona teď postovala na internet snímky, jak si na Ibize užívá s Jacobi Calthorpem, který je shodou okolností nevlastním bratrem jeho čerstvé bejvalky Cressidy. Fotografiemi všem dávají najevo, že vědí, jak chutná život. Obzvlášť pokud máte peníze a svobodu, jakou by postava z královské rodiny mít nemohla. Právě proto anglickému princátku dala Cressida kopačky, zalekla se povinností, které jsou s tímto životem neodmyslitelně spojeny. Například i to, že nesmíte dávat na internet fotky z bujarých večírků, kde se polonazí kupíte na hromadě s partou lidí.

Na požitkářském ostrově nejsou sami. Společnost jim dělá další vybraná a penězi zkažená mládež, takže si dovedete představit ty orgie. Nezbývá než dodat, že princ Harry by si měl zřejmě přestat vybírat životní partnerky mezi modelkami a slečnami, které potkal v nočních klubech, kam si občas chodí popustit královskou uzdu.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová potvrdila vztah s Mirkem Dopitou. Následně také přiznala, že se Soukupem nebyla šťastná

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Dům a zahrada

Slaďoučké borůvky můžete pěstovat i na balkoně. Klíčový je výběr správné odrůdy, výsadba je...