Proč nemůže Radek Štěpánek najít tu pravou? Na svém kontě má přes 200 milionů a přesto zůstává stále sám. Má na ženy přemrštěné požadavky?

 Sport 
03. června 2014 06:00 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Petra, Martina a Nicole. Tři osudové ženy Radka Štěpánka  Foto: Facebook
Na kurtě se Radkovi Štěpánkovi stále daří. Horší je to ale v soukromém životě. Tenistovi krachuje jeden vztah za druhým a to už je opravdu skoro záhada. Sympatický tenista není navíc žádný chudák a má své ženě opravdu co nabídnout. Jen za svoji kariéru vydělal zhruba 200 milionů a to není určitě žádná zanedbatelná částka.

Možná by se mohl Štěpánek poohlédnout po své partnerce v jiném, než v tenisovém světě. Všechny jeho známosti byly stejně jako on sportovní hvězdy. První velkou láskou byla Martina Hingisová, se kterou se Štěpánek dokonce zasnoubil. Po rozchodu následovala velkolepá svatba s tenistkou Nicole Vaidišovou, kterou později nahradila ve Štěpánkově posteli další tenisová hvězda Petra Kvitová. I tomuto vztahu ovšem před nedávnem odzvonilo.

Buď má Radek na své partnerky v soukromí přemrštěné požadavky, nebo nejsou tenisové partnerky to pravé ořechové. Tak co se zkusit Radku poohlídnout někde jinde?
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Dům a zahrada

Snadný a účinný trik na odolnou mastnotu v kuchyni. Použijte obyčejný olej