Artur ani Ivetina maminka se pohřbu nezúčastnili. Na obřad se dostala jen hrstka Rychtářových příbuzných. Vdovec hladil rakev a schovával se za krabicí.

 Celebrity 
12. května 2014 16:25 / Jitka Jahodová
  0   0
Poslední rozloučení se zpěvačkou skončilo dnes krátce před třetí hodinou... Foto: Facebook I. Bartošové
Poslední rozloučení se zpěvačkou Ivetou Bartošovou (✝48) je za námi. Smuteční událost se konala v krematoriu ve Strašnicích od 14:30 a skončila pár minut před třetí. Ochranka, kterou si najal vdovec Josef Rychtář (63), byla opravdu profesionální a člověk, který nebyl na seznamu, neměl šanci se dostat dovnitř. Podle dostupných informací se obřadu v síni zúčastnilo 14 lidí a téměř z 90% je jisté, že se jednalo pouze o rodinu Rychtářovu.

Bohužel Ivetin syn Artur Štaidl, její maminka Svatava ani nikdo jiný z rodiny Bartošové nepřišel. Artur byl v době pohřbu spatřen, jak míří ze školy s partou kamarádů a tváří se, jako by se nic nedělo. Sice byl oblečený v černé, ale rozhodně se nejednalo o společenský oděv. Dalo by se říci, že tato strana rodiny se od Rychtářem naplánovaného obřadu absolutně distancovala.

Podle všeho Rychtář údajně hladil rakev s Ivetou a naposledy se jí snažil být na blízku. Mezitím všichni fanoušci, kteří se sjeli ke krematoriu, čekali venku a rozdělili se na dva tábory. Půlka Rychtáře nazývá vrahem a druhá se ho zastávala. Zdeněk Macura (47) se původně nechtěl ukázat, ale nakonec se s přítelkyní v tichosti jen mihnul kolem. Dovnitř nešel.

Rychtářův odjezd probíhal s co největším nasazením najaté ochranky, která se snažila například kartonem v oknech zabránit fotografům, aby pořídili jakoukoliv Josefovu fotografii.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vyrobte si krásnou a originální dekoraci. Výroba živého obrazu není drahá ani složitá

Styl

Strašák jménem glutamát. Je opravdu tak škodlivý, jak se říká?

Bydlení

Z venkovního posezení lze vykouzlit nádherné místo. Inspirujte se nápaditými dekoracemi

1. Slavní, kteří mají dobré srdce. Podpořit dobrou věc přijeli Roden, Písařík, Svěcený a další

2. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

3. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

4. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

5. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

Zavřít reklamu