Ondřej Ruml je svatoušek. Kubánská milenka si ho omotala kolem prstu!

 Celebrity 
27. března 2014 15:15 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Jednu sklenku ano, ale až po práci a pak šupem domů! Foto: Archiv
Co se to stalo se zpěvákem s medovým hlasem, že začal sekat latinu? Ondřej Ruml, dříve známý jako finalista pěvecké soutěže X Factor, rád navštěvoval večírky a bohémsky se oddával pití alkoholu. Dne je z něho slušňák, který vysedávání se sklenkou v ruce vyměnil za domácí pohodu. Že by v tom měla prsty jeho exotická Kubánka Doris? S čokoládovou kráskou sdílí jeden domov už nějaký ten měsíc a do teď se žádná změna nekonala.

Samotnou vodou se Ondra ”posilňoval” také před sólovým koncertem a přineslo to ovoce. Zpíval songy jak z vlastní tvorby, tak i známé světové hity a publikum si zcela získal. Nebojí se ani looperu, jemuž profesně říká ”krabička”. Tímto přístrojem si může nahrávat zvukové záznamy přímo před publikem a díky opakujícím se smyčkám vytvoří vlastní hudbu. Od jeho turné po České republice to byl vůbec první samostatný koncert. Hodně času mu totiž zabírá muzicírování s Horáčkovým veleúspěšným Českým kalendářem, který patří k jednomu z nejžádanějších alb u nás.

Po koncertě si Ruml povolil jednu sklenku s fanoušky, poklábosil, a pak už rychle frnk domů za přítelkyní. Možná se dočkáme i té svatby, o níž se pouze mluví, ale skutek utek.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Lindsay Lohan je vdanou paní. Vzala si bohatého finančníka

Styl

Nestárneme jen věkem, ale také stresem. Díky němu rychleji stárne náš imunitní systém a přicházejí...

Dům a zahrada

Přilákejte včely na zahrádku. Modré květiny jsou pro ně výjimečné

Zavřít reklamu