Olsenovic dvojče míří do vysokých vod. Zasnoubila se s boháčem Sarkozym.

 Celebrity 
09. března 2014 16:24 / Jitka Jahodová
  0
📷
2 fotografie v galerii
Je mezi nimi věkový rozdíl 17 let Foto: Twitter
Jedna z nejznámějších dvojčat Mary Kate Olsen (27) se nedávno zasnoubila. Dva roky vesele randila s Olivierem Sarkozym a teď svůj vztah posunuli na další metu.

Olivier je francouzský bankéř se sídlem ve Spojených státech. Jeho nevlastní bratr Nicolas Sarkozy je bývalý prezident Francie. Pro Mary Kate je to první sňatek. Sarkozy už byl jednou ženatý. S exmanželkou Charlotte Bernard mu manželství vydrželo třináct let a mají spolu dvě dospívající děti.

Přes věkový rozdíl sedmnáct let si bankéře Oliviera oblíbila i Maryina rodina a ona sama z něj prý udělala lepšího muže a otce. Pamatuje si teď prý všechny důležité události v životě jeho potomků.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Letošního Psího dne v Praze se opět zúčastní i známé tváře. Osobně můžete potkat třeba Helenu...

Styl

Silná, velmi bolestivá nebo nepravidelná menstruace může být signálem neplodnosti. Kdy zbystřit a co...

Dům a zahrada

Dupání, smrad a rozkousané kabely nebo izolace. Zbavte se kuny jednou provždy a hlavně dřív, než vám...