Geislerová popíjela s hollywoodskou hvězdou, Issová přišla s kamarádkou, Bartoška lákal do Varů

 Celebrity 
12. února 2014 10:36 / redakce
📷
7 fotografií v galerii
Anna Geislerová a Jeff Goldblum v důvěrném rozhovoru.  / inStory.cz
Reklama
Na premiéru filmu Grandhotel Budapest režiséra Wesa Adersona, kterou přijela do pražského kina Lucerna představit i hrstka hollywoodských herců, přijala pozvání i řada českých herců v čele s Annou Geislerovou, která dorazila s manželem.

Ta se dokonce s jedním z nich osobně setkala a popíjela Martini. Byla to náhoda? Možná ano. Všichni už seděli v sále a herečka si přišla ještě pro drink, když se ve dveřích objevili filmoví představitelé. V ten okamžik se chystala pláchnout, ale fotografové ji zastavili a chtěli společnou fotku. První na ráně byl Jeff Goldblum, který se zastavil s Anou si přiťukl, a dal se s ní do řeči. O čem tihle dva mluvili, nebylo přes cvakající fotoaparáty bohužel slyšet. Škoda.

Na film jednoho z nejžádanějších režisérů přišla i půvabná herečka Klára Issová s kamarádkou, Dana Morávková nebo Jana Plodková. Chybět nemohl ani Jiří Bartoška, který by možná herce rád viděl na svém festivalu v Karlových Varech.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Do českých kin míří jeden z nejočekávanějších filmů konce roku. Jennifer Lopez září v nové adaptaci...

Styl

Praní péřové bundy nebo kabátu v pračce: Stačí dodržet pár pravidel a obejdete se i bez čistírny

Tech

Vědci zaznamenali znepokojivý jev: Rotace Země se zrychluje a dny se stávají rekordně krátkými

Reklama