Verešová si pozvala kadeřníka až z Paříže. Odkud si pozve chirurga?

 Celebrity 
11. února 2014 10:56 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
To musel být pěkně mastný účet! Foto: Facebook A. Verešové
Slavnostní Ples v Opeře, který proběhl tuto sobotu, se ve velké míře nesl v černých barvách. Známá kritička Františka to originálně nazvala pohřební vlnou tsunami. Barvu noci zvolila i Andrea Verešová, ovšem to by nebyla ona, kdyby to nemělo nějaký bonus.

Její róba je právem řazena mezi nejzajímavější toalety večera. Je od slovenské návrhářky Pištějové, která si umí vkusně poradit s dramatičností a podle slov modelky prý předvedla svoji tvorbu i na newyorském fashion weeku. K netradičním šatům si Andrea nechala učesat obrovský drdol a kadeřník Chris za ní vážil vskutku dlouhou cestu, přijel až z Paříže.

Ale navrch dokonalá Verešová se teď potýká se zdravotními problémy. Že je vášnivá sportovkyně, to všichni víme. Nevynechá jedinou chvíli, aby nešla v zimě lyžovat. Letos musela tuto aktivitu provádět s ortézou, ale některých sportů se prý musela vzdát úplně. „Podle posledního rentgenu a magnetické rezonance to vypadá hůř, než jsem očekávala. Mám přetrhané vazy a poškozený meniskus. Měla bych jít na další operaci, ale pořád to odkládám,” svěřila Andrea. A my můžeme jedině poradit, že zdraví máme jenom jedno.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí