Tak a je to venku. Za skvělou postavou Dary Rolins nestojí jenom tvrdá dřina!

 Celebrity 
11. února 2014 04:48 / Jitka Jahodová
  0
📷
2 fotografie v galerii
Tak jsme mysleli, že je to jinak Foto: Facebook D. Rolins
Zpěvačka Dara Rolins stále pokračuje v pravidelném psaní seriálu o svém životě a už vydala v pořadí devatenáctý díl. Tentokrát ho nevěnovala jen sobě, ale zaměřila se i na další část své rodiny. Na pětiletou dceru Lauru, kterou má se zpěvákem Matějem Homolou.

Vysportovanou postavičku Dary máme před očima často a dokonce jsme psali o jejím jídelníčku, ale teď nás Rolins moc nepotěšila. „Genetika může hodně věcí ulehčit, ale i pěkně zkomplikovat. Mám to štěstí, že patřím k lidem, kteří se nemusí kvůli svojí váze přehnaně trápit dietami. Nebudu vám lhát. S intenzivním cvičením jsem začala před dvěma lety. Přebytečných kil jsem se zbavila už někdy v pubertě a číslo džínů mám od té doby stejné,” prozradila zpěvačka, jak se věci doopravdy mají.

Hlavní důvod, proč prý cvičí, je, aby byla v dobré kondici, ne kvůli štíhlé postavě. Tu má totiž vrozenou od přírody, jak jsme se před chvílí dozvěděli. Jestli to po mamince zdědí i Laura, to je ve hvězdách, ale Dara každopádně svoji dceru vede k pravidelnému pohybu.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hvězda Jurského parku, Sam Neill, odhalil, že trpěl rakovinou: Těší mě, že jsem naživu, říká

Styl

V boji proti vráskám a ochablé stárnoucí pokožce, vsaďte na mikrojehličkovou terapii. Stimuluje tvorbu...

Tech

Největší nukleární ponorky světa: Ruské Akuly a Boreje