Princezna Leia bude mít co dělat, aby se do pokračování Hvězdných válek dala do pucu. Drogy jsou svinstvo...

 Celebrity 
08. února 2014 05:37 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Slavná trojice Hvězdných válek Foto: Twitter
Není tajemstvím, že se točí sedmé pokračování Hvězdných válek a do kin by mělo přijít roku 2015. Zároveň by se ve filmu měli objevit i jeho prapůvodní veteráni Mark Hamill, Harrison Ford a Carrie Fisher jako princezna Leia. To je jistě velmi potěšující zpráva pro všechny fanoušky, ale Carrie nebyla moc daleko od pravdy, když na otázku o novém filmu odpověděla, že sedmapadesáti letá Leia bude s největší pravděpodobností v intergalaktickém domově důchodců.

V jejím vlastním zájmu nikdo nemůže doufat, že se znovu objeví i v pověstných zlatých bikinkách, protože teď je z ní malá kulička, která totálně prokaučovala svůj filmový megaúspěch. Zpět do role princezny by ji tak mohlo trochu vrátit na hvězdné nebe, ale asi by na sobě měla trochu zapracovat. Ono, co si budeme namlouvat. Její kolegové taky nejsou nějací mlaďoši, ale u chlapů se na to stáří a zralost nazírá trochu jinak a to by Carrie Fisher neměla opomíjet. Obzvlášť, když byla výrazným sex symbolem.

S přihlédnutím na její osobní život, to není o moc slavnější. Po svých milostných eskapádách se uchýlila k drogám a alkoholu. Kvůli dlouholeté závislosti u ní pak lékaři diagnostikovali bipolární poruchu a na čas skončila v blázinci. Když se konečně zbavila svých démonů, začala bojovat s nadváhou a bojuje s ní dodnes.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herce Keanu Reevese děsí peníze, které si vydělal. Raději je rozdává. Patří k nejštědřejším...

Styl

Proč slzíte u krájení cibule a jak tomu zabránit

Dům a zahrada

Vypěstovat si z pecky avokáda krásnou pokojovku zvládne i úplný začátečník. Základ je teplo a vlhko

Zavřít reklamu