Českému olympionikovi není lhostejné vybíjení psů a koček v Soči

 Sport 
09. února 2014 11:59 / redakce
  0   0
📷
1 fotografie v galerii
Taťka letí závodit FB Michal Šlesingr
Věděli jste, že se kvůli olympiádě v Soči hubí volně se potulující zvířata, zejména psi a kočky? Na tento fakt poukázal náš biatlonista Michal Šlesingr.

„Rozhodli se je otrávit, takže zvířata umírají velmi pomalu a krutým způsobem,“ píše na svých webových stránkách. Podle agentury AP jsou psi vybíjeni pomocí speciálních pastí a smrtelných jedů. Ač organizátoři původně slíbili, že k ničemu takovému nedojde, realita je jiná.

Svým článkem opravdu zaujal. Za tři dny navštívilo jeho web 14 tisíc lidí, víc než jindy za měsíc. Nejsou tam ovšem jedné kladné reakce. „Spousta lidí si to vyložila jako moji protiruskou propagandu. Tak to není, proti ruským lidem nic nemám, mám jen výhrady proti určitým věcem, co se dějí. Ale pokud tu běhali předtím, mohli je tu nechat i teď," nechal se slyšet v olympijské vesnici.

„Napsal jsem to na svůj web proto, že se mě olympiáda svým způsobem týká, a tak pozorně sledují i dění okolo ní. Píšu, co si myslím. Napsal bych to znovu, i když bych možná volil trochu jiná slova, aby mě ještě víc lidí pochopilo," zdůraznil biatlonista.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Felix Slováček po cévní mozkové příhodě září: Doktor mi nezakázal mi ani dobré jídlo, ani erotiku

Styl

Vitaminy dokáží pro krásnou pleť udělat hodně, některé jsou pro ni doslova požehnáním. Ale ne ty v...

Dům a zahrada

Nic nerozzáří podzimní dny jako barvy chryzantém. Ozdobí nejenom balkony, ale i interiéry

Zavřít reklamu