Modrá laguna hadr! Panama dělá s Agátou divy. Nešpulí pusu, ale prsa pod vodopádem!

 Celebrity 
24. ledna 2014 05:06 / Jitka Jahodová
  0
📷
6 fotografií v galerii
Zprávy z tropického ráje... Foto: Facebook A. Prachařová
Přestože Agáta Prachařová srší energií a více či méně šílenými nápady neustále, skoro se zdá, že v tropickém ráji, kam odfrčela s Jakubem na opožděnou svatební cestu, chytila druhou mízu.

Ač ona sama dělá v bulváru, zpočátku se durdila, že její pravidelně fotografiemi zásobovaný profil stále všichni přetiskují, což by zrovna ji nemělo překvapovat, ale to by bylo už na jiný článek... Nicméně po pár dnech Agáta pod sluncem roztála a dál sype snímky, které nabírají na živočišné erotice a ubírají na špulení pusy! Agáta se na jednom z obrázků dokonce směje od ucha k uchu a očividně jí to jde přímo od srdce.

Prachařová pod vodopádem na padesát způsobů je jistě práce jejího manžela Jakuba Prachaře a každému je jasné, co dalšího živočišného se po focení odehrávalo. Budiž jim to přáno. Rozněžnělá Agáta se ze samého opojení láskyplně VEŘEJNĚ vyznala: ,,Miluju tě a poprvé v životě vím a zažívám, co to fakt je. Děkuju,” postovala vzkaz svému Jakubovi. Místo slova fakt ve skutečnosti napsala fuck (význam snad nemusíme odtajňovat). Těžko říci, jestli filutka Agáta tím měla na mysli dvojsmysl inspirovaný vodopádovými eskapádami a nebo jen znovu blbne s pravopisem.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít