Oblíbená extrémní dieta celebrit: Nedostatek živin a cvičit i kdybyste na hubu padali! Kdo se takhle ničí?

 Celebrity 
12. ledna 2014 06:02 / Jitka Jahodová
  0
📷
5 fotografií v galerii
Madonna je tvrdými tréninky proslulá Foto: Twitter
Madonna, Gwyneth Paltrow a Victoria Beckham – tyhle tři dámy jedou stejný fitness režim. Jejich dietní plán, sestavený osobní trenérkou Tracy Anderson, už se jeví méně populární u lékařů. Odborníci varují, že tento devadesátidenní program je extrémně nebezpečný. Při jeho praktikování hrozí nedostatek životně důležitých živin a je tak náročný, že by mohlo dojít i k poruchám příjmu potravy!

Zatímco obvyklá doporučená denní dávka kalorií je 2000 pro ženy a 2500 pro muže, Dynamic Eating plán slečny Andersonové nutí jeho příznivce přijímat pouze 500 kalorií za den. Jejich jídelníček se bude skládat především z ovoce, zeleniny, ovocných šťáv a pyré. Esenciální tuky, např. dušený losos, mohou jen občas a sacharidy jsou omezeny na minimum. Program zároveň doporučuje jednu hodinu intenzivního cvičení šest dní v týdnu.

Trenérka Andersonová se proslavila především když její fitness program začala podporovat Madonna. Brzy na to se přidala i Gwyneth Paltrow. To cvičitelku a královnu popu v roce 2009 rozkmotřilo, Tracy se prý moc věnovala i jiným klientům. Pokud si dobře vzpomínáme, tak v tom roce Madonna zkolabovala na koncertě. Příčinou klidně mohla být tato extrémní dieta.

Tracy Anderson má i tak mnoho slavných příznivců, Victorii Beckham nebo Nicole Richie, známou tím, že překonala anorexii...
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Victoria Beckham prozradila, jak cvičí a udržuje si postavu. Tuto ověřenou techniku můžete vyzkoušet také

Styl

Jak poznáte, že vaše krémy nejsou pro vaši pleť to pravé

Dům a zahrada

Nezbavujte se popela z kamen. Rostliny po něm porostou jako divé

Zavřít reklamu