Producent je v base. A přece se točí! Kdo chce vědět, jak pokračuje natáčení filmu Bony a klid 2, ať klikne sem.

 Celebrity 
19. prosince 2013 05:12 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Radek Jirgl a Roman Skamene 3xagency
Jaké úspěchy bude slavit pokračování Bony a klid 2? Jeho ještě československý předchůdce se těšil velké oblibě. Kapitalistický režim tehdy hlavním hrdinům moc nepřál. Ve dvojce se z veksláků stanou podnikatelé. Idea na druhý díl existuje již několik let, stejně tak scénář. Jen s producentem nastaly trochu trable, jelikož Jan Nejedlý, který se měl díla ujmout, momentálně sedí v base. Ale lidé se vystřídali a nakonec se točí.

Zajímavou nabídku role teď přijal i moderátor Radek Jirgl. Objeví se proto mezi herci a pod vedením slavného režiséra Víta Olmera si zahraje roli novináře. Společnost ve scénách mu bude dělat modelka Julie Zugarová. Například když na jeden ze slavnostních večírků vtrhne policejní komando...

Natáčení těchto záběrů probíhalo na zámku Liblice u Mělníka a zajímavostí je, že i když se zrovna jedná o scény z letní párty, točilo se v mrazu. Přesto si herci natáčení opravdu užívali.

Pokud všechno půjde podle plánu, na premiéru filmu se můžete těšit v první polovině příštího roku. Režisér a scénárista Vít Olmer se vrací nejen k původní herecké sestavě, ale filmem opět zazní hudba Ondřeje Soukupa a britské kapely Frankie Goes To Hollywood.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Brad Pitt po delší době randí. Jeho vyvolenou je známá modelka, jež proslula pro své obnažené fotky a...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Dům a zahrada

Dopřejte si vlastní ovoce i během zimních měsíců. Důležitá je zralost při sklizni a vhodná vlhkost při...