Nikol Moravcová řádí. Lítaly rány a po zemi se válely střepy!

 Celebrity 
18. prosince 2013 07:39 / Jitka Jahodová
  0
📷
5 fotografií v galerii
Bubnováním rozproudíme krev Foto: BIG FISH CO
Bloggerka a moderátorka Nikol Moravcová si v adrenalinu libuje. O tom svědčí i fakt, že jako narozeninový dárek dostala od svého přítele tandemový seskok. Po pondělním večeru už si tak tenhle rok všechen adrenalin vyčerpala.

Nikol byla jednou z celebrit, které se zúčastnily tzv. rituálu očisty před vstupem do nového roku. Rituál sestával ze skupinového bubnování, lámání šípů hrdlem nebo ohýbání železného prutu. Vrcholem byla chůze po střepech a chůze po žhavých uhlíkách, které prý mají až 500 stupňů Celsia!

Už se proto nemusíte bát, že by tahle něžná blondýnka na někoho zaútočila. Pod taktovkou kouče Jiřího Vokáče Čmolíka se připojila k očistné skupince a svojí dívčí rukou, po předcházejících přípravách, tak rozťala dřevěnou desku.

Jestli se potom cítila jako lev? Na to jsme se s chutí zeptali. ,,Co jsem dala s tou rukou pro mě bylo neuvěřitelný, takový příděl energie. Musím říct, že to mělo fakt správný efekt. Dokázala jsem, co jsem si předsevzala a přepůlila jsem tu desku. Ten kouč opravdu ví, co dělá a hodně mi to pomohlo. Doporučila bych to každému a určitě ty triky budu používat,‘‘ opěvovala nadšeně svůj výkon.

Možná tak budeme ještě valit oči, čím nás překvapí příští rok.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Tech

Největší ponorkou druhé světové války bylo japonské monstrum, které mohlo na palubě přepravovat dokonce...