Násilník z Ordinace dostává často záporné role. Proč tomu tak je a jaký je Ján Jackuliak ve skutečnosti?

 Celebrity 
19. února 2019 08:28 / Ema Maxová
  0   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Ján Jackuliak v oblíbeném seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 TV Nova
V seriálu Vyprávěj hrál estébáka Karpíška, v Ordinaci v růžové zahradě zase znásilňoval a týral Zdenu Suchou alias Danu Morávkovou. V Raplovi si zahrál spíše záhadného muže… Takto znají čeští diváci slovenského herce Jána Jackuliaka. V soukromí je však Ján Jackuliak empatický a charismatický muž, který se k ženám chová jako gentleman.

Jackuliak se věnuje divadlu, filmu i televizi a dokonce režii. Nyní se českým divákům představí v unikátním muzikálu KUBO.

Příběh o prostoduchém chlapci Kubovi spatřil světlo světa už před desítkami let a zazářil v něm Jozef Kroner. Právě na jeho poctu loni vznikla na Slovensku loni na jaře jeho nová podoba. Muzikál se tam stal velkým hitem a vidělo jej na 50 tisíc lidí. Teď 29. dubna se v pražské Hybernii představí českému publiku a na podzim objede vybraná česká města.

„Mě velmi těší, že jsem byl osloven producentkou Gabrielou Urbanovou, abych se podílel na Kubovi jak herecky, tak i jako asistent režie. Velmi mě to baví a je to skvělá parta lidí. Pokud by dámy zajímalo, jak působím v muzikálu, tak prozradím, že se tam částečně svlékám...,” prozradil Jackuliak. Na otázku, zda mu nevadí, že v Česku hraje hlavně “hajzly”, s úsměvem odpovídá: „Asi mám takovou nesympatickou tvář a někdo ty zloduchy a ‘hajzlíky’ hrát prostě musí. Na Slovensku jsem zase nějakou dobu v televizi nehrál, nevím proč. Ale pravdou je, že u nás jsem hrál spíše kladnější role,” prozradil herec, kterému se vloni narodil syn Teo a jako otec je prý nejšťastnější na světě…

Na muzikál Kubo prý chce pozvat všechny, kteří mají rádi spojení dobrého herectví, hudby, tance, zpěvu i vtipu. „Pokud si někdo myslí, že půjde na nějaké folklorní zpívánky, tak to určitě ne! Je to energické, zábavné představení s hudbou, kterou lze přirovnat k vašemu Čechomoru. Jsou tam kroje, ale není to čistě folklorní a příběh je o takovém slabomyslném chlapci Kubovi, který se zmítá ve světě mamonu. Téma, které je nadčasové a zároveň pro tuto dobu, v které žijeme, aktuální,” dodal Ján Jackuliak. 

Hlavní roli Kuba hraje slovenská hvězda a člen slovenského Národního divadla Peter Brajerčík, který se proslavil hlavně díky televizní show “Tvoja tvár znie povedome”, což je tamní podoba naší Tvoje tvář má známý hlas. Moc mě těší, že v tomto projektu mohu být a na české publikum se velmi těším. Všechny srdečně zvu, aby se na Kuba přišli podívat. Kromě mě je tam ještě dalších 21 účinkujících,” podotkl s úsměvem Brajerčík.

Jednu z hlavních rolí ztvárňuje i český filmový, televizní i muzikálový herec a zpěvák Robert Urban, který si zahrál třeba v První republice nebo pohádce Královský slib. Momentálně cestuje mezi Prahou a Ostravou. 

Na českou premiéru do Prahy se chystá i řada celebrit. Produkci účast přislíbila taková jména,jako Dara Rolinc, Majk Spirit, Meky Žbirka, Peter Nagy a zřejmě i dcera Jozefa Kronera, herečka Zuzana Kronerová, kterou si diváci oblíbili hlavně díky filmu Bába z ledu.

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Lesk vašim příborům vrátí kousky alobalu nebo voda z brambor

Styl

Nejčastější stravovací mýty, kvůli kterým mnoho lidí nemůže zhubnout

Bydlení

Horkovzdušná pistole je šikovný pomocník. Pomůže odstranit barvu i rozpálit gril na zahradě

1. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

2. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

3. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

4. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

5. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

Zavřít reklamu